The Code Brothers to firma założona przez dwóch dobrych kolegów.

Zainspirowała nas do tego wspólna pasja do programowania i szeroko pojętej informatyki. Od początku czerpiemy z naszego bogatego doświadczenia – jeszcze przed założeniem firmy działaliśmy po kilka lat w sektorze IT.

Z upływem czasu nasz zespół powiększał się o kolejnych członków – dziś stanowimy solidną, siedmioosobową ekipę. W jej skład wchodzą specjaliści zarówno w dziedzinie developmentu, jak i designu aplikacji mobilnych.

Skontaktuj się z nami #>

Staramy się nieustannie doskonalić swoje umiejętności i pozyskiwać nowych, równie ambitnych programistów, którzy pomogą jeszcze lepiej rozwinąć naszą działalność.

Wierzymy, że dążenie do perfekcji w jednej dziedzinie jest znacznie bardziej wartościowe niż powierzchowne zajmowanie się wszystkim „po kawałku”. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu aplikacji mobilnych z wykorzystaniem technologii Flutter. To idealny sposób na szybkie i sprawne tworzenie wydajnych aplikacji, które odznaczają się estetycznym i ergonomicznym designem.

Poprowadzimy Twój projekt od momentu zaprojektowania rozwiązania aż do oddania gotowej aplikacji. Obsługujemy wiele branż – w tym sektor finansowy, e-commerce, czy firmy pogrzebowe. Z naszego oprogramowania korzystają również uczelnie. To jednak nie koniec naszych możliwości: rzuć nam wyzwanie, a chętnie je podejmiemy.